top of page
ON_MOCA_2024-0166.jpg

KONCERT  UWIELBIEBIA

logo_maja_www.png
live.png
logo_maja_www.png

14.11.2024

GDYNIA

19:00

Sala Zarządu Portu Gdynia

/

onmoca_linia.png

kameralnie

uwie.png

Koncert uwielbienia LIVE EXPERIENCE to pierwszy z cyklu kameralnych koncertów ON MOCĄ. To mistyczna głębia, nowoczesne brzmienie i bezkompromisowe Słowo. To żarliwy ogień modlitwy i miłości do Boga.

003.png

Pionierski, prawie dwugodzinny projekt muzyczny Mai Sowińskiej z kilkunastoosobowym zespołem, to wejście w najgłębsze duchowe sfery. Ewangelizatorzy i artyści sięgają po najnowocześniejsze formy przekazu, style i gatunki. To również radosne doświadczenie wspólnoty z Bogiem i ludźmi.

005.png

Muzyka Mai Sowińskiej wypala, trawi i wprowadza przed Boży tron. Jej teksty rozbrajają szczerością i zrozumieniem współczesnego człowieka i świata. Unoszą Cię modlitewnie ku Niebu i ściągają Niebo na Ziemię. Jeżeli pragniesz doświadczyć nowego wymiaru uwielbienia - to jest to czas dla… Nie, nie dla Ciebie. To czas wyłącznie dla Niego! Tylko On jest najważniejszy. Ty natomiast…

… stań się przezroczysty przed Jego majestatem, a rozbłyśniesz blaskiem samego Boga. Będziesz piękny Jego pięknem i mądry Jego mądrością, jak śpiewa Artystka: “Naucz nas liczyć nasze dni, bo chcę być mądra tak, jak Ty”. Nie obiecujemy niczego poza samym Bogiem (Mt 18, 20).

obietnica_2.png

BILETY

14.11.2024 / 19:00 / Sala Zarządu Portu Gdynia

ul. Rotterdamska 9, Gdynia

(miejsca nienumerowane, stojące i siedzące - możliwość zmiany miejsca podczas wydarzenia)

bottom of page