top of page
tlo2.png
tgd.png

WYSTĄPIĄ:

MOCNI.png
NAPIS.png
uwielbienie.png
hala.png
DATA.png
WROCLAW.png

Czuj się zaproszony!

Wydarzenie ON MOCĄ to wyjątkowy czas, podczas którego możesz być częścią wielkiego uwielbienia i doświadczyć potężnej mocy Boga.

Bądź sobą...

Śpiewaj, módl się, tańcz... uwielbiaj tak, jak podpowiada Ci serce. To jest przestrzeń, w której możesz cieszyć się Jego obecnością całym sobą.

Muzyczna uczta.

Przed Tobą ponad 5 godzin wspaniałych koncertów, podczas których usłyszysz ulubione pieśni uwielbienia, chwały i mocy. 

ARTYŚCI

5e05ed730c889_o_full.png

Trzecia Godzina Dnia (TGD) zespół legenda, który po ponad 40 latach swojej działalności, wraca do trójmiejskiej kolebki, by zagrać niesamowity koncert. Ich piosenki towarzyszą modlitwie wielu środowisk chrześcijańskich, a świadectwa osób doświadczających Boga poprzez ich śpiew, są ich najlepszą wizytówką. Ścisła czołówka wśród pop-gospelowych formacji muzycznych. WIĘCEJ

mocni 3 (1).png

Mocni w Duchu to niesamowity zespół i niezawodna drużyna ewangelizacyjna. Ponad 30 lat na chrześcijańskiej scenie i setki koncertów na całym świecie zaowocowały 22 albumami. Każdy utwór ma początek w modlitwie i Słowie Bożym, przez co dotyka serca, łączy ludzi i pozwala znaleźć Boga w codziennych sytuacjach. Podczas naszego koncertu zagrają piosenki z najnowszej płyty "Oddycham na nowo". WIĘCEJ

PROGRAM

13.10.2024

15:00

 

16:00

16:10

17:45

18:30

20:15

21:15

Otwarcie areny

Konkursy, integracja, aktywność w Strefach

Ceremonia otwarcia

Koncert:   MOCNI W DUCHU  

Konkursy, animacje, aktywność w Strefach

Koncert:   TGD  

Ceremonia zamknięcia

Ogłoszenia

PONADTO

food.png

  Food truck'i  

ksiazki.png

  Książki  

tshirt.png

  Gadżety  

hands.png

  Cisza  

Podczas wydarzenia ON MOCĄ możesz skorzystać z wielu atrakcji. Odpoczynek umilą Ci food truck'i i punkty gastronomiczne. Możesz też sprawdzić nowości w literaturze i czasopismach chrześcijańskich, które znajdziesz w stoiskach z książkami. Nie zabraknie również sklepików, gdzie będą na Ciebie czekać koszulki, kubki i inne gadżety. Cały czas czeka też na Ciebie zaciszna kaplica.

WSPARCIE

informacja1.png
pomoc medyczna.png
anioly.png

  Pierwsza pomoc  

  Informacja  

  Anioły  

Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas bardzo ważne. W każdej chwili do Twojej dyspozycji jest wykwalifikowana pomoc medyczna. Na wszystkie Twoje pytania i sugestie odpowiemy w Punkcie Informacyjnym, a jeżeli potrzebujesz szybkiej porady, nasi wolontariusze (specjalnie oznaczone "Anioły") czekają na Ciebie w wielu, łatwo dostępnych miejscach. 

MODLITWA

Przez cały czas przygotowań do spotkania (oraz w trakcie) jesteś otoczony szczególną modlitwą. Nasza ekipa modlitewna wstawia się w Twoich intencjach oraz zawierza Bogu nasz koncert. Stąd też zapraszamy Cię do wysyłania Twoich próśb i podziękowań, które staną się częścią naszej modlitwy, a raz w miesiącu zostaną oddane w intencji mszalnej. Podczas koncertów możesz natomiast wysłać krótką wiadomość z radosnym uwielbieniem, która zostanie wyświetlona na ekranie, stając się częścią naszej modlitwy.

014_edited.jpg

SPRAWDŹ

Jeżeli ciekawi Cię, jak przeżyli wydarzenie ON MOCĄ mieszkańcy Trójmiasta (7.04.2024 - ERGO ARENA Gdańsk-Sopot), sprawdź relacje dziennikarskie: GOŚĆ NIEDZIELNY oraz TRÓJMIASTO.PL

faq

WARTO WIEDZIEĆ

 • Czy są przewidziane zniżki dla dzieci lub osób niepełnosprawnych?
  Zniżki dla dzieci widoczne są przy wyborze rodzaju biletów. Opiekunowie osób poruszających się na wózku inwalidzkim wchodzą na bilet osoby z niepełnosprawnością.
 • Czy mogę kupić bilet tylko na jeden koncert?
  Sprzedawany jest jeden rodzaj biletów, który uprawnia do obecności na dowolnej liczbie koncertów w ramach wydarzenia ON MOCĄ. Do momentu wejścia na Arenę do momentu zakończenia imprezy, możesz swobodnie opuszczać obiekt i powracać do niego, posiadając na nadgarstku specjalną opaskę-bilet.
 • Gdzie mogę kupić bilet na wydarzenie?
  Bilet na wydarzenie ON MOCĄ możesz kupić na tej stronie w zakładce "Bilety". Po dokonaniu płatności należy pobrać plik PDF z biletem. Aby wejść na Arenę wystarczy okazać bilet przy wejściu w telefonie - nie potrzeba go drukować. Po okazaniu biletu otrzymasz opaskę na nadgarstek, która umożliwi Ci opuszczanie i powrót do obiektu.
 • Czy mogę mieć jeden bilet i opaskę dla kilku osób, np. rodziny?
  Każdy uczestnik wydarzenia musi posiadać swój osobisty bilet, jak również osobistą opaskę na nadgarstku.
 • Gdzie będę siedzieć?
  Podczas całego spotkania można zajmować dowolne miejsca siedzące i stojące.
 • Czy podczas wydarzenia będę mógł przystąpić do spowiedzi?
  Nie przewidujemy wyodrębnionego miejsca oraz kapłanów do udzielania sakramentu pokuty i pojednania. Jeżeli jednak podczas wydarzenia znajdziesz kapłana, który zgodzi się na posługę - oczywiście możesz skorzystać, np. w kaplicy, która będzie zorganizowana w oddzielnym, wyciszonym miejscu.
 • Czy podczas wydarzenia będzie odprawiana Msza św.?
  Nie. Przed nami wiele godzin modlitwy, muzyki i uwielbienia - nie będzie jednak w tym czasie nabożeństw, ani Mszy św.

BILETY

całodzienny bilet na wszystkie koncerty

149 zł

pierwsza pula

kontakt

KONTAKT

Organizator:

Music Everywhere Sp. z o.o.

Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Opiekun duchowy:

Ks. Robert Jahns - Proboszcz Par. Św. Stanisława Bp. Męczennika w Leźnie

Bilety grupowe

(powyżej 20 osób)

Zakupu grupowego w specjalnej obniżonej cenie można dokonać samodzielnie za pośrednictwem naszego portalu.

Dziękujemy za przesłanie!

 • Facebook
 • Instagram
bottom of page